Beste leden,
Wij zijn verheugd om te kunnen melden dat we een mooie kandidaat hebben gevonden om de portefeuille voetbalzaken te bemannen. Dennis Kobus heeft aangegeven om na de vele dingen die hij al voor SML heeft gedaan en doet, te willen toetreden tot het bestuur.
Dennis loopt al vele jaren rond op de Bakenberg en heeft meerdere taken vervuld, zoals teamleider, trainer, coach, webmaster en niet te vergeten jeugdcoördinator. Wij achten hem daarom zeer geschikt als bestuurslid Voetbalzaken.
Tijdens de komende ALV zal Dennis worden voorgedragen ter goedkeuring door de leden om het bestuurslidmaatschap te formaliseren. Tot die tijd is Michel Onstenk het bestuurslid Voetbalzaken en zal Dennis Kobus met hem oplopen.
Bestuur SML