Het kennismakingstoernooi speciaal voor de jeugdteams JO8 tot en met JO15 is op 23 juni. De jeugd tot en met JO12 zien we graag van 11.00 - 12.30 uur op het voetbalveld. JO13, JO14 en JO15 zijn welkom van 13.00 tot 14.30 uur.
Om 11.00 uur en om 13.00 uur is er voor ouders een introductie van Warner, de voorzitter van de club. Daarna kunnen ouders met elkaar kennis maken en taken voor het nieuwe seizoen verdelen. Jeugdcoördinatoren en bestuursleden zijn aanwezig om eventuele vragen te beantwoorden.
De kinderen spelen twee of drie gemixte partijtjes van 15 minuten, waarbij ze voetballen met spelers van dezelfde leeftijdslaag of maximaal één jaar ouder of jonger. Naast de reguliere partijtjes zijn er ook diverse leuke voetbalactiviteiten georganiseerd.
Praktische Informatie
Datum: 23 juni
Locatie: Voetbalclub SML Arnhem
11.00 - 12.30 uur: JO8 tot en met JO12 teams, ouders en verzorgers
13.00 - 14.30 uur: JO13 tot en met JO15 teams, ouders en verzorgers
Aanmelden = niet nodig. We zien iedereen graag de 23e!
Let op: kom wanneer het mogelijk is op de fiets, i.v.m. het NK Wielrennen in Arnhem worden in de buurt wegen afgezet.
Wij hopen jullie allemaal te zien op 23 juni voor een dag vol sport, plezier en nieuwe ontmoetingen bij SML Arnhem!