Beste clubleden,

SML heeft al heel lang de wens om een nieuw clubgebouw te realiseren. Daar is veel geld voor nodig. Om geld in te zamelen doen wij mee aan de Samen voor je Club actie van de VriendenLoterij!

Op 22 november 2019 tussen 18:30 uur en 21:30 uur kun je een telefoontje van een van onze spelers van het eerste van SML verwachten met de vraag om mee spelen met de VriendenLoterij voor SML. Als je meespeelt:

  • De helft van jouw lotprijs gaat direct naar onze club;
  • Als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op mooie prijzen.

Tijdens de belactie keert de VriendenLoterij ook nog eens extra geldbedragen uit aan de vijf clubs die de meeste loten hebben verkocht. Hoe meer loten we verkopen, hoe sneller we ons nieuwe clubgebouw kunnen realiseren. Ik hoop dat je je zwart-witte hart laat spreken! Help jij ons mee?

 
Met vriendelijke groet,
Paul Matthieu

Voorzitter SML