• sml logo sml sponsors
  • SML zat. 2

  • SML 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFoto
    Cosijnse, RoelTeamspeler
    Gazendam, CoenTeamspeler
    Hakman, BobTeamspeler
    Jacobs, RoelTeamspeler
    Jansen, RensTeamspeler
    Kok, Boris deTeamspeler
    Korn, JesseTeamspeler
    Loeffen, WickTeamspeler
    Loeve, TomTeamspeler
    Menijn, KeanuTeamspeler
    Mobach, NickTeamspeler
    Peeze Brinkhorst, TychoTeamspeler
    Prevljak, MakTeamspeler
    Remmerswaal, JoepTeamspeler
    Roelofs, SvenTeamspeler
    Simons, CoenTeamspeler
    Stappers, SamuelTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jacobs, RoelTechnische stafAssistent-trainer/coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SML 2 ( 2e klasse F )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero 2 (zat)22180486365054
    2v.v. Dieren 222163375294651
    3FC Zutphen 222122865422338
    4DZC '68 42212287668838
    5AVW '66 322113868472136
    6AZSV 42293104132930
    7SP Lochem 22284105469-1528
    8ESA 2227694444027
    9SML 22283115966-727
    10SP Teuge 22265114354-1123
    11Groesbeekse Boys 22253144073-3318
    12Groen Wit '62 222221830121-918

    Poulestanden SML 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 1 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SML 233009369
    2DTS '35 Ede 232018626
    3Advendo '57 231028803
    4ONA '53 23003311-80

    Poulestanden SML 2 ( Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVI 211007073
    2v.v. Hellendoorn 211007163
    3Enter 211007253
    4WVF 211007253
    5AZSV 211006153
    6Bennekom 211005053
    7DZC '68 211005143
    8Quick '20 211004133
    9Achilles '12 211003033
    10SC Bemmel 211003033
    11Go Ahead Kampen 211003033
    12Robur et Velocitas 211005323
    13Hierden 211004223
    14Nieuwleusen SV 211004223
    15Epe 211003123
    16Orion 211003123
    17SML 211003123
    18RKHVV 211002023
    19TVC '28 211002023
    20KOSC 211003213
    21DOS Kampen 211002113
    22SDV Barneveld 211002113
    23Voorwaarts T 211002113
    24F.C. Ommen 211001013
    25Rohda Raalte 211001013
    26SDC Putten 211001013
    27VIOD 211001013
    28Vorden 211001013
    29Vogido 211002203
    30Bon Boys 210012200
    31RSC 2100123-10
    32ASC '62 2100112-10
    33Spero 2 (zat)100112-10
    34VVOP 2100112-10
    35Bennekom 3100101-10
    36Hulzense Boys 2100101-10
    37Longa '30 2100101-10
    38Longa '30 3100101-10
    39TVC '28 3100101-10
    40SV Schalkhaar 2100135-20
    41Juventa '12 2100124-20
    42KHC 2100124-20
    43DVOL 2100113-20
    44Helios 2100113-20
    45Veensche Boys 2100113-20
    46DVC'26 3 zon100102-20
    47MVV '29 2100102-20
    48S.V. Losser 2100114-30
    49Excelsior '31 2100103-30
    50IJVV 2100103-30
    51Jonge Kracht 2100103-30
    52FC Zutphen 2100115-40
    53ABS 2100127-50
    54VIOS V. 2100127-50
    55HSC '21 2100116-50
    56Lunteren 2100105-50
    57BWO 2100117-60
    58VVOG Harderwijk 2100107-70

    Poulestanden SML 2 ( Mannen beker reserve 2e ronde Groep 1 2e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Bemmel 211006243
    2TVC '28 211006243
    3Orion 211005143
    4SML 211005143
    5Epe 211003123
    6v.v. Hellendoorn 211002113
    7Bennekom 211001013
    8WVF 211001013
    9DOS Kampen 211003303
    10Quick '20 211002203
    11SDV Barneveld 211002203
    12Voorwaarts T 211001103
    13Vorden 211000003
    14Robur et Velocitas 200000000
    15SVI 210013300
    16AZSV 210012200
    17Hierden 210012200
    18Enter 210011100
    19VIOD 210010000
    20F.C. Ommen 2100112-10
    21Nieuwleusen SV 2100101-10
    22SDC Putten 2100101-10
    23Go Ahead Kampen 2100113-20
    24RKSV Driel 2100126-40
    25Vogido 2100126-40
    26DZC '68 2100115-40
    27RKHVV 2100115-40

    Poulestanden SML 2 ( Mannen beker reserve 1/8 finales Groep 1 KO Laatste 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts T 211006063
    2SDV Barneveld 211003033
    3Achilles '12 211006423
    4Epe 211004223
    5SC Bemmel 211003123
    6v.v. Hellendoorn 211003123
    7TVC '28 211003123
    8Bennekom 211001013
    9SML 2100101-10
    10Quick '20 2100146-20
    11DOS Kampen 2100124-20
    12KOSC 2100113-20
    13Orion 2100113-20
    14WVF 2100113-20
    15Robur et Velocitas 2100103-30
    16Vorden 2100106-60
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiSML 2 - ESA 24 - 6
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.