• SML JO11-1

  • SML JO11-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bhomer, Daan tenTeamspeler
    Bojang, SamaTeamspeler
    Wagenaar, BowenTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bosch, AngeliqueOverige stafTeammanager
    Bosch, AngeliqueTechnische stafTrainer
    Wagenaar, GeoffreyTechnische stafTrainer
    Wagenaar, GeoffreyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 08:30SML JO11-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1Sportpark De Bakenberg
    11 mei. 08:30SML JO11-1 - Trekvogels JO11-1Sportpark De Bakenberg
    13 mei. 17:30VDZ JO11-1 - SML JO11-1Sportpark 't Cranevelt
  • Poulestanden SML JO11-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVOV JO11-1760142202218
    2OVC '85 JO11-1650128111715
    3Bennekom JO11-1750240162415
    4JO11-1740334191512
    5Vitesse JO11-27304322939
    6DVV JO11-1JM62041738-216
    7RKHVV JO11-172052239-176
    8Jonge Kracht JO11-170071356-430

    Poulestanden SML JO11-1 ( Hoofdklasse (2e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS Ede JO11-1JM751132181416
    2WSV JO11-163122822610
    3JO11-173131919010
    4OVC '85 JO11-16303141229
    5DVOV JO11-16303191909
    6Bennekom JO11-173041720-39
    7Vitesse JO11-273042128-79
    8Voorwaarts T JO11-56114719-124

    Poulestanden SML JO11-1 ( Hoofdklasse (3e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OVC '85 JO11-166003492518
    2Orion JO11-2640232151712
    3RKHVV JO11-1631234211310
    4JO11-163121817110
    5Vitesse JO11-26213261887
    6VDZ JO11-16213242227
    7DZC '68 JO11-1JM61231930-115
    8DVOV JO11-66006560-550

    Poulestanden SML JO11-1 ( Hoofdklasse (4e fase) 03C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OSC JO11-12200161156
    2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1220011566
    3Vitesse JO11-211006153
    4Trekvogels JO11-1100126-40
    5JO11-12002212-100
    6VDZ JO11-12002315-120
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.OSC JO11-1 - JO11-16 - 1
    6 apr.JO11-1 - Vitesse JO11-21 - 6
    4 apr.SML 16-1 - Notley High 16-10 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.