• sml logo sml sponsors
  • SML JO14-2JM

  • SML JO14-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Goessens, DanielTeamspelerMiddenvelder
    Hunnik, Tobias vanTeamspeler
    Loos, SjoerdTeamspelerVerdediger
    Meurs, Joep vanTeamspelerAanvaller
    Toussaint, FlorisTeamspelerMiddenvelder
    Veelen, Koen vanTeamspelerAanvaller
    Wijnant, JorisTeamspelerKeeper
    Willeumier, PepijnTeamspelerVerdediger

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gort, EelkeOverige stafTeammanager
    Gort, EelkeTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SML JO14-2 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SML JO14-276103773019
    2DVOV JO14-275204593617
    3Angerlo Vooruit JO14-1742131191214
    4Dierense Boys, JO14-1JM73133025510
    5VDZ JO14-373042831-39
    6GVA JO14-172053550-156
    7SV Basteom JO14-1JM71151456-424
    8RKHVV JO14-270161437-231

    Poulestanden SML JO14-2 ( 2e klasse (2e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD JO14-176014093118
    2DZC '68 JO14-364111811713
    3SML JO14-274121314-113
    4Sportclub Groessen JO14-14310103710
    5DVOV JO14-26303161429
    6ST Terborg/Silvolde JO14-2JM72051121-106
    7SC EDS JO14-17115723-164
    8Angerlo Vooruit JO14-16006525-200

    Poulestanden SML JO14-2 ( 2e klasse (3e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-21081132141825
    2Fortissimo JO14-1108022872124
    3SCW '23 JO14-11071239132622
    4Uchta JO14-1961223111219
    5Rood-Wit '58 JO14-1105052425-115
    6Bennekom JO14-3JM104152424013
    7Advendo '57 JO14-193151729-1210
    8SDV Barneveld JO14-2103161729-1210
    9Arnhemia JO14-1103073244-129
    10Eldenia JO14-1103071734-179
    11SML JO14-2101091437-233

    Poulestanden SML JO14-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O14 2e ronde Groep 3 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SML JO14-211009093
    2Leones JO14-111008263
    3SVI, JO14-2JM11007253
    4RKHVV JO14-311004043
    5Rood-Wit '58 JO14-111004223
    6Diepenheim JO14-1JM11003213
    7Batavia '90 JO14-111001013
    8Nijmegen JO14-110102201
    9Excelsior Z. JO14-1JM10102201
    10V en L JO14-1JM10100001
    11Koninklijke UD JO14-110100001
    12asv Dronten JO14-400000000
    13Dieze West JO14-100000000
    14Eldenia JO14-300000000
    15Emst JO14-1JM00000000
    16MASV JO14-100000000
    17SC Millingen JO14-100000000
    18ST Terborg/Silvolde JO14-2JM00000000
    19Excelsior '31 JO14-4100123-10
    20EFC '58 JO14-1100101-10
    21sv Orderbos JO14-1JM100124-20
    22Orion JO14-4100104-40
    23DVC Dedemsvaart JO14-2100127-50
    24Fortissimo JO14-2100128-60
    25HC '03 JO14-1JM100109-90

    Poulestanden SML JO14-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O14 1/8 finales Groep 3 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Leones JO14-111008173
    2SC Millingen JO14-111008353
    3asv Dronten JO14-411005053
    4Rood-Wit '58 JO14-111004313
    5SVI, JO14-2JM11003213
    6Diepenheim JO14-1JM10102201
    7V en L JO14-1JM10102201
    8SML JO14-210101101
    9RKHVV JO14-310101101
    10ST Terborg/Silvolde JO14-2JM00000000
    11Batavia '90 JO14-1100134-10
    12Emst JO14-1JM100123-10
    13Eldenia JO14-3100138-50
    14Dieze West JO14-1100105-50
    15Nijmegen JO14-1100118-70

    Poulestanden SML JO14-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O14 1/4 finales Groep 3 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1asv Dronten JO14-411006243
    2Rood-Wit '58 JO14-111002113
    3SC Millingen JO14-110105501
    4SML JO14-210105501
    5Leones JO14-100000000
    6Diepenheim JO14-1JM100112-10
    7SVI, JO14-2JM100126-40
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 meiSDV Barneveld JO14-2 - SML JO14-23 - 0
    18 meiSML JO14-2 - SCW '23 JO14-11 - 5
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.