• SML JO16-1

  • SML JO16-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Deenen, YouriTeamspeler
    Evers, FlorisTeamspelerMiddenvelder
    Evers, MaxTeamspelerAanvaller
    Haarsma, KearanTeamspelerAanvaller
    Luneman, RickTeamspelerAanvaller
    Nijmeijer, SepTeamspelerMiddenvelder
    Parlevliet, FinnTeamspelerVerdediger
    Pieper, IvoTeamspelerVerdediger
    Salemink, LuukTeamspeler
    Semil, KeanoTeamspelerVerdediger
    Steinmann, DiegoTeamspelerAanvaller
    Wall, Mads van deTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haarsma, EmilOverige stafTeammanager
    Jennie, NiloTechnische stafTrainer/coach
    Jennie, NiloOverige stafTeammanager
    Pieper, MarcelOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 12:00SML JO16-1 - Jonathan JO16-1Sportpark De Bakenberg
    10 dec. 16:00S.V. Brandevoort JO16-1 - SML JO16-1sportpark Brandevoort
  • Poulestanden SML JO16-1 ( Divisie 6 F )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion JO16-11010004293330
    2Focus '07 JO16-11070329191021
    3De Treffers JO16-195132016416
    4Jonathan JO16-1114162427-313
    5SML JO16-1103162227-510
    6RKSV Nuenen JO16-18206622-166
    7S.V. Brandevoort JO16-18017730-231

    Poulestanden SML JO16-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 1 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles E JO16-100000000
    2Bennekom JO16-100000000
    3CSV'28 JO16-100000000
    4Orion JO16-100000000
    5Robur et Velocitas JO16-100000000
    6SML JO16-100000000
    7De Treffers JO16-100000000
    8Unicum JO16-100000000

    Poulestanden SML JO16-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 1 KO1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO FC Dalfsen JO17-111006063
    2Zwart Wit '63 JO17-111005053
    3SJO AZSV - AD '69 JO17-111006243
    4csv Apeldoorn JO17-111004043
    5Achilles E JO16-111004133
    6CSV'28 JO17-111003033
    7SML JO16-111005323
    8DVS'33 Ermelo JO16-111004223
    9SDV Barneveld JO17-111003123
    10SJO HSC - Buurse JO17-111003123
    11Victoria '28 JO17-111003123
    12Achilles E JO17-111004313
    13Orion JO17-111003213
    14ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-111003213
    15Juliana '31 JO17-111002113
    16asv Dronten JO17-111004403
    17Oranje Nassau JO17-100000000
    18DVC Dedemsvaart JO17-110014400
    19Unicum JO16-1100134-10
    20Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-1100123-10
    21De Treffers JO17-1100123-10
    22DZC '68 JO17-1100112-10
    23Orion JO16-1100135-20
    24HHC Hardenberg JO17-1100124-20
    25Bennekom JO16-1100113-20
    26DTS '35 Ede JO17-1100113-20
    27De Treffers JO16-1100113-20
    28Epe JO17-1100114-30
    29OVC '85 JO17-1100103-30
    30DVV JO16-1100126-40
    31CSV'28 JO16-1100104-40
    32BWO JO17-1100105-50
    33Robur et Velocitas JO16-1100106-60
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 nov.Focus '07 JO16-1 - SML JO16-12 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.