• sml logo sml sponsors
  • SML JO16-1

  • SML JO16-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Balla, NadirTeamspeler
    Gerretsen, AbeTeamspeler
    Helden, Lucas vanTeamspeler
    Kievit, Luca deTeamspeler
    Klein, Dries deTeamspeler
    Lucas, ThyroneTeamspeler
    Pfeiffer, RoemerTeamspeler
    Römer, TomTeamspeler
    Tuinfort, ZakiTeamspeler
    Vossen, ThomasTeamspeler
    Westerhuis, FlorisTeamspeler
    Zevenhuizen, SimonTeamspeler
    Zraa, HaitamTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Scholten, JosTechnische stafTrainer/coach
    Vossen, RobOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SML JO16-1 ( Divisie 5 E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Helmond Sport JO16-11413015594639
    2Hoogland JO16-11492346202629
    3WSV JO16-11492334171729
    4SML JO16-1147163331222
    5Roda '46 JO16-1144463237-516
    6Achilles E JO16-1144193240-813
    7Bennekom JO16-1141671844-269
    8De Treffers JO16-11402121264-522

    Poulestanden SML JO16-1 ( Divisie 6 E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SML JO16-1860229171218
    2UNA JO16-1851237172016
    3Focus '07 JO16-183322214812
    4Orion JO16-182151123-127
    5OJC ROSMALEN JO16-181161139-284

    Poulestanden SML JO16-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 1 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles E JO16-100000000
    2csv Apeldoorn JO16-100000000
    3Bennekom JO16-100000000
    4CSV'28 JO16-100000000
    5DVS'33 Ermelo JO16-100000000
    6DZC '68 JO16-1D00000000
    7Orion JO16-100000000
    8SML JO16-100000000
    9De Treffers JO16-100000000
    10Unicum JO16-100000000
    11WSV JO16-100000000

    Poulestanden SML JO16-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 1 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST DVC'26/Sprinkhanen JO17-111007073
    2CSV'28 JO16-111005053
    3DVS'33 Ermelo JO17-111005053
    4DZC '68 JO17-111005233
    5Orion JO16-111004133
    6CSV'28 JO17-111003123
    7Achilles E JO16-111002023
    8DVOV JO16-111002113
    9Nieuwleusen SV JO17-111002113
    10WSV JO16-111001013
    11Bennekom JO16-111001103
    12DVS'33 Ermelo JO16-111001103
    13SP Lochem JO17-111000003
    14Quick '20 JO17-111000003
    15Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-111000003
    16Beuningse Boys JO17-110011100
    17Unicum JO16-110011100
    18Sportclub Deventer JO17-110010000
    19De Esch JO17-110010000
    20SML JO16-110010000
    21Spcl. Brummen JO16-1100112-10
    22DVC Dedemsvaart JO17-1100112-10
    23csv Apeldoorn JO16-1100101-10
    24WVF JO17-1100113-20
    25BWO JO17-1100102-20
    26Longa '30 JO17-1100125-30
    27De Treffers JO16-1100114-30
    28Batavia '90 JO16-1100105-50
    29Unicum JO17-1100105-50
    30DZC '68 JO16-1D100107-70
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 meiAchilles E JO16-1 - SML JO16-10 - 3
    18 meiSML JO16-1 - Helmond Sport JO16-11 - 3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.