• SML JO17-2

  • SML JO17-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakhtiari, ShariTeamspeler
    Bes, ThomasTeamspeler
    Davidson, ArthurTeamspeler
    Jansen, KobusTeamspeler
    Lieburg, Jorick vanTeamspeler
    Mietes, ThijsTeamspeler
    Prins, LuukTeamspeler
    Prinsen, TijnTeamspeler
    Rijswijck, Bram vanTeamspeler
    Salemink, LuukTeamspeler
    Schaaf, Nils van derTeamspeler
    Semil, KeanoTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jansen, HuubOverige stafTeammanager
    Lieburg, Martin vanTechnische stafTrainer
    Schaaf, RaimoTechnische stafTrainer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 14:15Woezik JO17-2 - SML JO17-2Sportpark Woezik
    4 mei. 11:45OBW JO17-1 - SML JO17-2Sportpark Hengelder
    11 mei. 11:45FC Bergh JO17-1 - SML JO17-2Sportpark Marinus van Rooijen
    18 mei. 14:30SML JO17-2 - NEC JO17-1Sportpark De Bakenberg
  • Poulestanden SML JO17-2 ( 1e klasse (3e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCE JO17-188003272524
    2VVO JO17-176012181318
    3Elsweide JO17-185211881017
    4SVHA JO17-18503147715
    5Union JO17-185032015515
    6Beuningse Boys JO17-274031915412
    7Spero JO17-173221710711
    8DVOL JO17-183141519-410
    9NEC JO17-182241321-88
    10OBW JO17-172051324-116
    11Woezik JO17-282061026-166
    12Orion JO17-281251118-75
    13FC Bergh JO17-181251225-135
    14SML JO17-28116921-124

    Poulestanden SML JO17-2 ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Bataven JO17-176102581719
    2Spero JO17-174301881015
    3ESA JO17-1JM73221712511
    4DVOL JO17-173131112-110
    5GVA JO17-16213151147
    6SML JO17-271331321-86
    7Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-270341020-103
    8Blauw Wit JO17-160241027-172

    Poulestanden SML JO17-2 ( 1e klasse (2e fase) 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVA JO17-165102471716
    2Spero JO17-154011741312
    3ESA JO17-1JM640220101012
    4VVO JO17-174032015512
    5Elsweide JO17-15221101008
    6SML JO17-272231112-18
    7Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-27106924-153
    8Bennekom JO17-37016635-291
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.SML JO17-2 - Beuningse Boys JO17-20 - 2
    6 apr.VVO JO17-1 - SML JO17-24 - 1
    4 apr.SML 16-1 - Notley High 16-10 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.