• SML JO18-1

  • SML JO18-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Borghs, StafTeamspelerVerdediger
    Bouguiour, BadrTeamspeler
    Diemen, Mees vanTeamspelerAanvaller
    Geerling, MiikaTeamspelerMiddenvelder
    Godschalk, PhilipTeamspelerMiddenvelder
    Hoek, Ricardo van derTeamspelerVerdediger
    Mambie, BinoTeamspelerVerdediger
    Mansaray, IbrahimTeamspeler
    Michorius, KatoTeamspeler
    Polat, RoniTeamspeler
    Siwabessy, GioTeamspeler
    Steinfelder, KoenTeamspelerKeeper
    Stevens, JoepTeamspelerMiddenvelder
    Timmermans, JornTeamspelerAanvaller
    Vlemingh, JensTeamspelerAanvaller

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ditvoorst, LucasOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 14:15SML JO18-1 - CDW JO18-1Sportpark De Bakenberg
    11 mei. 12:30csv Apeldoorn JO18-1 - SML JO18-1Sportpark Orderbos
  • Poulestanden SML JO18-1 ( Divisie 6 H )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Treffers JO18-11081150104025
    2Achilles E JO18-11081147143325
    3SJO HSC - Buurse JO18-1104242525014
    4Orion JO18-1104062027-712
    5SML JO18-192252227-58
    6ATC '65 JO18-19009566-61-1

    Poulestanden SML JO18-1 ( Divisie 6 H )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC Quick 1890 JO18-11071246182822
    2csv Apeldoorn JO18-11071229181122
    3SML JO18-1105142225-316
    4Orion JO18-1104332319415
    5Hooglanderveen JO18-1104153026413
    6CDW JO18-1104152321213
    7DVS'33 Ermelo JO18-1102442331-810
    8Robur et Velocitas JO18-1JM10109442-383

    Poulestanden SML JO18-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles E JO18-100000000
    2csv Apeldoorn JO18-100000000
    3ATC '65 JO19-100000000
    4ATC '65 JO18-100000000
    5CSV'28 JO18-100000000
    6v.v. Dieren JO19-100000000
    7DOS Kampen JO18-100000000
    8DVS'33 Ermelo JO18-100000000
    9DVS'33 Ermelo JO19-100000000
    10DZC '68 JO19-100000000
    11HHC Hardenberg JO19-100000000
    12Orion JO18-100000000
    13Orion JO19-100000000
    14Quick '20 JO19-100000000
    15Robur et Velocitas JO18-1JM00000000
    16SJO HSC - Buurse JO18-100000000
    17SML JO18-100000000
    18De Treffers JO18-100000000
    19Unicum JO18-100000000
    20Veluwezoom JO18-1JM00000000

    Poulestanden SML JO18-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 1 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles E JO18-100000000
    2csv Apeldoorn JO18-100000000
    3ATC '65 JO18-100000000
    4ATC '65 JO19-100000000
    5Bennekom JO19-100000000
    6CSV'28 JO18-100000000
    7v.v. Dieren JO19-100000000
    8DOS Kampen JO18-100000000
    9DVC Dedemsvaart JO19-100000000
    10ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-100000000
    11DVS'33 Ermelo JO19-100000000
    12DVS'33 Ermelo JO18-100000000
    13Excelsior '31 JO19-100000000
    14Grol JO19-100000000
    15HHC Hardenberg JO19-100000000
    16Orion JO18-100000000
    17Quick '20 JO19-200000000
    18RKHVV JO19-100000000
    19Robur et Velocitas JO18-1JM00000000
    20SJO AZSV - AD '69 JO19-100000000
    21SJO HSC - Buurse JO18-100000000
    22SML JO18-100000000
    23Unicum JO18-100000000
    24Veluwezoom JO18-1JM00000000
    25VVOG Harderwijk JO19-100000000
    26Sc Westervoort JO19-100000000

    Poulestanden SML JO18-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 1 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bennekom JO19-111007073
    2DZC '68 JO19-111004043
    3Achilles E JO18-111006333
    4Unicum JO18-111006333
    5DOS Kampen JO18-111004133
    6DVS'33 Ermelo JO19-111004133
    7csv Apeldoorn JO18-111003033
    8FC Zutphen JO19-111003033
    9v.v. Dieren JO19-111004223
    10SJO AZSV - AD '69 JO19-111002023
    11SVI JO19-111003213
    12Excelsior '31 JO19-111002113
    13Orion JO18-111002203
    14Quick '20 JO19-211001103
    15RKHVV JO19-111001103
    16Quick '20 JO19-100000000
    17Juliana '31 JO19-110012200
    18HHC Hardenberg JO19-110011100
    19Sc Westervoort JO19-110011100
    20DVC Dedemsvaart JO19-1100123-10
    21ATC '65 JO19-1100112-10
    22Veluwezoom JO18-1JM100124-20
    23Grol JO19-1100102-20
    24DVS'33 Ermelo JO18-1100136-30
    25SJO HSC - Buurse JO18-1100136-30
    26CSV'28 JO18-1100114-30
    27VVOG Harderwijk JO19-1100114-30
    28Robur et Velocitas JO18-1JM100103-30
    29WSV JO19-1100103-30
    30ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1100104-40
    31SML JO18-1100107-70
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Robur et Velocitas JO18-1JM - SML JO18-10 - 1
    6 apr.SML JO18-1 - DVS'33 Ermelo JO18-13 - 3
    4 apr.SML 16-1 - Notley High 16-10 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.