• sml logo sml sponsors
  • SML JO19-3

  • SML JO19-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bokx, FlorisTeamspeler
    Dellen, Maarten vanTeamspeler
    Efferen, Florian Hidde VanTeamspeler
    Groenen, PhillipTeamspeler
    Kort, Ken deTeamspeler
    Kracht, Sem van deTeamspeler
    Licht, SamTeamspeler
    Polman, RensTeamspeler
    Smeets, MaxTeamspeler
    Terpstra, ThijsTeamspeler
    Theeuwes, TimTeamspeler
    Veenendaal, JuliusTeamspeler
    Wittenbols, NoutTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wittenbols, NoutTechnische stafTrainer/coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SML JO19-3 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SML JO19-35500137615
    2RKHVV JO19-25221151058
    3GVA JO19-152121718-17
    4VDZ JO19-151221415-15
    5SC Bemmel JO19-2503279-23
    6SC Rheden JO19-15023714-72

    Poulestanden SML JO19-3 ( 1e klasse (2e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Geel '55 JO19-164111411313
    2Lunteren JO19-164021911812
    3SML JO19-363031618-29
    4AVW '66 JO19-152121213-17
    5SKV JO19-141121112-14
    6ONA '53 JO19-1210157-23
    7ST AQUILA/AVIOS/DBV JO19-131029903
    8sv DFS JO19-14013712-51

    Poulestanden SML JO19-3 ( 1e klasse (3e fase) 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sc Westervoort JO19-113111168125634
    2SKV JO19-113111177255234
    3ST AQUILA/AVIOS/DBV JO19-1137153130122
    4SCE JO19-1137062926321
    5sv DFS JO19-1137063035-521
    6Spero JO19-2135352834-618
    7Groesbeekse Boys JO19-1135262333-1017
    8Blauw Geel '55 JO19-1125162533-816
    9SML JO19-3135172834-616
    10Lunteren JO19-1134363029115
    11Orion JO19-2135082132-1115
    12SDV Barneveld JO19-2114162235-1312
    13Trekvogels JO19-1123272535-1010
    14ONA '53 JO19-11320112266-446

    Poulestanden SML JO19-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 2 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVOL JO19-100000000
    2avc Heracles JO19-100000000
    3Nieuwleusen SV JO19-100000000
    4PH JO19-100000000
    5SCE JO19-100000000
    6SDV Barneveld JO19-200000000
    7SML JO19-300000000
    8WZC Wapenveld JO19-100000000
    9ZAC JO19-100000000

    Poulestanden SML JO19-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finales Groep 2 1/8 finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit JO19-111005053
    2ABS JO19-111007343
    3WZC Wapenveld JO19-111004043
    4VVOP JO19-111003033
    5avc Heracles JO19-111002023
    6SML JO19-311002023
    7Pax JO19-111003213
    8Nieuwleusen SV JO19-111001013
    9WVV'34 JO19-1100123-10
    10v.v. Hellendoorn JO19-1100101-10
    11DVOL JO19-1100102-20
    12KOSC JO19-1100102-20
    13SDV Barneveld JO19-2100103-30
    14PH JO19-1100137-40
    15ZAC JO19-1100104-40
    16SCE JO19-1100105-50

    Poulestanden SML JO19-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/4 finales Groep 2 kwartfinale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pax JO19-111005053
    2avc Heracles JO19-111005233
    3Blauw Wit JO19-111002113
    4Nieuwleusen SV JO19-111003303
    5VVOP JO19-110013300
    6SML JO19-3100112-10
    7WZC Wapenveld JO19-1100125-30
    8ABS JO19-1100105-50
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 jun.SML 15-1 - Eldenia 15-14 - 0
    8 jun.SML 13-1 - Quick 1888 13-18 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.