• SML JO19-4

  • SML JO19-4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boelens, PeleTeamspeler
    Dekker, Teun denTeamspeler
    Drysdale, IliasTeamspeler
    Giessen, ValentijnTeamspeler
    Graaf, Sem deTeamspeler
    Gramser, WouterTeamspeler
    Heid, FinnTeamspeler
    Kortekaas, JasperTeamspeler
    Pieper, TimTeamspeler
    Poel, Karel van derTeamspeler
    Rademaker, KikTeamspeler
    Tieben, FinnTeamspeler
    Vries, Maarten deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kobus, DennisTechnische stafTrainer
    Kobus, DennisOverige stafTeammanager
    Kortekaas, DirkTechnische stafTrainer/coach
    Pieper, MarcelOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 15:00Eldenia JO19-3 - SML JO19-4Sportpark Elden
    13 dec. 20:30SML JO19-4 - DVV JO19-2Sportpark De Bakenberg
    17 dec. 13:00Sportclub Groessen JO19-1 - SML JO19-4Sportpark Heggeakkers
  • Poulestanden SML JO19-4 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Elsweide JO19-1540120101012
    2SML JO19-453111610610
    3De Bataven JO19-25212201827
    4Jonge Kracht JO19-25212161607
    5Spero JO19-352121824-67
    6SC Valburg JO19-150051426-120

    Poulestanden SML JO19-4 ( 3e klasse (2e fase) 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VDZ JO19-254101981113
    2Sportclub Groessen JO19-133008359
    3RKHVV JO19-35212161427
    4Angeren JO19-14202131036
    5Eldenia JO19-352031213-16
    6DVV JO19-241121014-44
    7Jonge Kracht JO19-24112511-64
    8SML JO19-44004616-100
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.VDZ JO19-2 - SML JO19-43 - 1
    19 nov.SML JO19-4 - Jonge Kracht JO19-21 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.