De wedstrijden van alle teams voor de komende 7 dagen.
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Competitiesoort | Veld | ||
---|---|---|---|---|---|---|
di 19-mrt. 19:30 | HC '03 JO17-1 | SML JO17-4 | regulier | veld 2 | ||
wo 20-mrt. 17:00 | VDZ JO10-1JM | SML JO10-1 | regulier | veld 1 A1 | ||
vr 22-mrt. 19:30 | Eldenia 35+2 | SML 35+2 | regulier | veld 1 B | ||
vr 22-mrt. 20:00 | SML 35+2 | VDZ 35+1 | regulier | veld 1 B | ||
vr 22-mrt. 20:30 | DVOV 35+1 | SML 35+2 | regulier | veld 1 A | ||
vr 22-mrt. 21:00 | SML 35+2 | ESA 35+2 | regulier | veld 1 A | ||
vr 22-mrt. 22:00 | Madereros C.F. 4 | SML 1 | regulier | Triangel de (Nijmegen) | ||
za 23-mrt. 08:30 | SML JO13-2JM | Sportclub Groessen JO13-1 | regulier | veld 1 | ||
za 23-mrt. 08:30 | SML JO14-3 | RKSV Driel JO14-2 | regulier | veld 2 | ||
za 23-mrt. 08:30 | SML O9-2 | SML O9-3 | oefen | veld 4 | ||
za 23-mrt. 08:45 | Kesteren JO13-1 | SML JO13-3JM | regulier | veld 2 - Kunstgrasveld B | ||
za 23-mrt. 09:00 | SML 8-2 | SML 8-3 | oefen | veld 4a | ||
za 23-mrt. 09:30 | SML 9-1 | VVG 25 9-1 | oefen | veld 4 | ||
za 23-mrt. 10:00 | VVOP JO14-1 | SML JO14-1 | regulier | veld 1 | ||
za 23-mrt. 10:00 | RKHVV JO13-2 | SML JO13-4 | regulier | veld E | ||
za 23-mrt. 10:15 | SML JO13-1JM | TVC '28 JO13-1 | regulier | veld 1 | ||
za 23-mrt. 10:15 | SML JO15-3 | DCS JO15-2 | regulier | veld 2 | ||
za 23-mrt. 10:15 | Roda '46 JO16-1 | SML JO16-1 | regulier | veld 1 | ||
za 23-mrt. 10:30 | SML JO10-1 | SML JO10-2 | oefen | veld 4a | ||
za 23-mrt. 11:00 | Arnhemia JO14-1 | SML JO14-2 | regulier | veld 2-Arnhemia veld 2 | ||
za 23-mrt. 12:00 | SML JO15-2 | PSC JO15-1JM | regulier | veld 1 | ||
za 23-mrt. 12:00 | Advendo '57 JO19-1 | SML JO19-2 | regulier | veld 2 | ||
za 23-mrt. 12:15 | SML JO19-4 | SDC Putten JO19-3 | regulier | veld 3 | ||
za 23-mrt. 12:15 | SML JO15-4JM | FC Bergh JO15-3 | regulier | veld 2 | ||
za 23-mrt. 12:30 | Blauw Geel '55 JO17-2 | SML JO17-3 | regulier | veld E | ||
za 23-mrt. 13:00 | Hooglanderveen JO18-1 | SML JO18-1 | regulier | veld 1 | ||
za 23-mrt. 13:00 | DVOV JO16-3 | SML JO16-3 | regulier | veld 6-DVOV | ||
za 23-mrt. 13:00 | S.V. Kilder JO17-1 | SML JO17-4 | regulier | veld 2 | ||
za 23-mrt. 14:00 | SML 2 | DZC '68 4 | regulier | veld 1 | ||
za 23-mrt. 14:00 | SML zat. 3 | DVV 2 | regulier | veld 2 | ||
za 23-mrt. 14:30 | SML JO17-2 | DVOL JO17-1 | regulier | veld 3 | ||
za 23-mrt. 14:45 | SP Lochem JO17-1 | SML JO17-1 | regulier | veld 3 | ||
za 23-mrt. 15:00 | SC 't Zand JO15-1 | SML JO15-1JM | regulier | veld 3 | ||
za 23-mrt. 15:00 | ST AQUILA/AVIOS/DBV JO19-1 | SML JO19-3 | regulier | veld 2 | ||
za 23-mrt. 16:15 | SML 4 (buiten mededinging) | Kesteren 2 | regulier | veld 1 | ||
za 23-mrt. 16:15 | SML JO16-2 | Arnhemia JO16-1 | regulier | veld 2 | ||
zo 24-mrt. 10:00 | Eendracht Arnhem 4 | SML 2 | regulier | veld 1 | ||
zo 24-mrt. 14:00 | GSV '38 1 | SML 1 | regulier | veld 1 |