Deelnemen aan een toernooi

U kunt met uw team deelnemen aan een toernooi bij een andere vereniging. Wilt u graag deelnemen aan een toernooi? Kijk dan naar de beschikbare toernooien hieronder. Wees er snel bij, want de ervaring leert dat de leukste toernooien het snelste vol zitten.

Mocht u een toernooi of meerdere toernooien gekozen hebben, ga dan naar hun site en meld je aan,

als je uitgenodigd bent, dan kunt u een mail sturen naar  en zet ik jullie op de lijst hieronder.

Heeft u een toernooi wat nog niet op de lijst staat dan kunt u deze ook doorgeven via onderstaand mailadres.

Helemaal onderaan staat waar elk team van SML aan wat voor toernooi mee doet.

Vriendelijke groet,

Jeroen Neuhaus

telefoon: 06-34865383

CLUB TOERNOOI DATUM PLAATS TEAMS NIVEAU BIJZ
             
Holten Voetbaltalententoe 21 mrt Holten JO13, JO15   NK
Zwart Wit'63 Voetbaltalententoe 29 mrt Harderwijk JO8,9,10,11   NK
NWC Asten Paastoernooi 11 april Asten JO13, JO15    
SKV   13 april wageningen JO8,9,10    
DTS   13 apr EDE JO13   elit
NWC Asten   13 april Asten JO7 t/m JO12    
Fortissimo   31 mei ede JO15    
Driel   21 mei Driel JO8 t/mJO12 ocht/mid  
RKHVV   21 mei Huissen JO11,12,13,15 ocht/mid  
SKV   21 mei Wageningen JO11,12,13    
FC Kerkrade W   29 mei Kerkrade JO19 avond  
Trekvogels   29 mei Nijmegen JO15 avond  
GKC Ambrastoernooi 29,30,31 Grathum senioren    
ONDO   30 mei Asten/Heu JO14, JO15    
DOVO   30 mei Veenendaal JO11    
VV Arnemuiden Eremuu cup 30 mei Arnemuiden JO8,9,13    
Fortissimo   30 mei Ede JO8,9,11,12 ocht/mid  
Trekvogels   30 mei  Nijmegen JO7 t/m JO12    
Ratti   30 mei Vorden JO10,JO19    
VDZ   30 mei Arnhem JO7t/m JO12    
Unitas'30   30 mei Etten Leur JO8, JO11    
SVHA   30 mei Herveld JO8 t/m JO13 ocht/mid  
sv Blerick   30 mei Blerick JO8, JO9    
FC Kerkrade W   30 mei Kerkrade JO8, JO9 ocht/mid  
VOAB Joris Mathijsen cup 31 mei Goirle JO11 elite  
Trekvogels   31 MEI Nijmegen JO13    
FC Kerkrade W   31 mei Kerkrade JO6,JO7,JO13    
sv Blerick   31 mei Blerick JO10,11,12,13    
FC Kerkrade W   1 juni Kerkrade JO13    
vv Bennekom   1 juni Bennekom JO8 t/m JO13    
FC Kerkrade W   1 juni Kerkrade JO16,JO17 avond  
C.V.V.O Douwe Boomsma 6 juni Lemmer JO13    
FC Kerkrade W   6 juni Kerkrade JO10, JO11 ocht/mid  
Fortissimo   6 juni Ede JO13, JO14    
Ratti   6 juni Vorden JO11, JO17    
RKHVV   6 juni Huissen JO8,9,10    
VDZ   6 juni Arnhem JO13, JO17 ocht/mid  
SVN Landgraaf Parkstad Limburg 6 juni Limburg JO12, JO13    
vv Emst   6 juni Emst JO8,1013,14    
VV Arnemuiden Eremuu cup 6 juni Arnemuiden JO10,11,13,14    
Franeker Waadhoekecup 6 juni Franeker JO8,9 13    
't Peeske   6 juni Peeske JO8,10,11    
ONDO   6 juni Asten/Heu JO13    
Almen   6 juni Almen JO15, JO17    
Beuningse Boys   6 juni Beuningen JO9,10,11,12 ocht/mid  
Unitas'30   6 juni Etten Leur JO9, JO13    
VCH Blerick   6 juni Blerick JO8, JO9    
SVN Landgraaf Parkstad Limburg 7 juni Limburg JO10, JO11    
FC Kerkrade   7 juni Kerkrade JO12, JO15 ocht/mid  
Beuningse Boys   7 juni Beuningen Jo13, Jo15    
Unitas'30   7 juni Etten Leur JO7    
VRZ   7 juni Arnhem JO15, JO19 ocht/mid  
Franeker Waadhoekecup 7 juni Franeker JO7,11,15,16    
VHC Blerick   7 juni Blerick JO5 t/m JO7    
Unitas'30   13 juni Etten Leur JO9, JO11    
DTS'35   13 juni Ede JO15 TOP  
FC Almere Zenotoernooi 13 juni Almere      
Orion   13 juni Nijmegen JO11, JO12    
SVN Landgraaf Parkstad Limburg 13 juni Limburg JO14, JO15    
VVG'25   13 juni Gaanderen JO13-1    
DZC'68   13 juni Doetinchem JO11, JO12    
Quick 1888   13 juni Nijmegen JO10    
Ratti   13 juni Vorden JO13, JO15    
ONDO   13 juni Asten.Heu JO11, JO12    
RKVV sportclub   13 juni Bocheltz JO10 t/m JO13    
sc Millingen   14 juni Millingen JO11    
SVN Landgraaf Parkstad Limburg 14 juni Limburg JO7,08,09    
RKVV sportclub   14 juni Bocheltz JO7,8,9, 14,15    
ONDO   14 juni Asten.Heu JO8,JO9,JO10    
Orion   14 juni Nijmegen JO13,14,15    
Unitas'30   20 juni Etten Leur JO13    
VVG'25   20 juni Gaanderen JO9, JO11    
SV Bedum   20 juni Bedum JO7 t/m JO13    
DZC'68   20 juni Doetinchem JO8,9,10    
RKPSC   20 juni Pannerden JO7t/m JO12    
DVSU   20 juni Utrecht JO8,10,12    
Fortissimo   20 juni Ede JO15, JO17    
sv Bedum   20 juni Bedum JO13,15,17    
vv hoogland   20,21 Hoogland senioren 4de klas  
DVSU   27 juni Utrecht JO7,t/m JO19    
 Apeldoornse B.    27,28 ju  Apeldoorn  JO8 t/m JO19    
Alphense boys Jens Toornstra 29 aug Alphen aan d JO8 t/m JO12    

 

SML teams uitnodigen voor uw toernooi?

Als voetbalvereniging kunt u teams van SML uitnodigen voor uw toernooi door een mail sturen naar .

Ook als u een toernooi wilt organiseren bij SML kunt u contact opnemen met ons via bovenstaand mailadres of door te bellen met Jeroen Neuhaus op telefoon: 06-34865383.

Toernooien waar SML teams aan deelnemen in 2019-2020

 
TEAM         WANNEER             TOERNOOI                   CLUB                                    WAAR                                
SML 1               
SML 2        
SML 3        
SML 4        
SML 5        
SML Zat.2        
SML JO19-1            
SML JO19-2      
SML JO19-3        
SML JO19-4        
SML JO17-1        
SML JO17-2        
SML JO17-3        
SML JO17-4        
SML JO17-5        
SML JO15-1  15 juni   DTS'35 EDE
SML JO15-2        
SML JO15-3        
SML JO15-4        
SML JO15-5        
SML JO15-6        
SML JO14-1        
SML JO13-1 19-10-2019 VTT SKV Wageningen
SML JO13-1  11-01-2020    CSV Apeldoorn  Apeldoorn
SML JO13-1 13-4-2020   DTS'35 EDE
SML JO13-2        
SML JO13-3        
SML JO13-4        
SML JO13-5        
SML JO12-1        
SML JO12-2        
SML JO12-3        
SML JO12-4        
SML JO11-1        
SML JO11-2        
SML JO11-3        
SML JO11-4        
SML JO11-5        
SML JO10-1        
SML JO10-2        
SML JO10-3        
SML JO10-4        
SML JO10-5        
SML JO10-6        
SML JO10-7        
SML JO9-1        
SML JO9-2        
SML JO9-3        
SML JO9-4        
SML JO9-5        
SML JO8-1        
SML JO8-4        
SML JO8-2        
SML JO8-3        
SML JO8-4        
SML JO8-5        

 

 

%MCEPASTEBIN%