• SML JO13-1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bhomer, Niels tenTeamspeler
    Boer, Jack deTeamspeler
    Buijtenhuijs, SepTeamspeler
    Essen, Noor vanTeamspeler
    Gopal, JayTeamspeler
    Hams, MaxTeamspeler
    Persoon, OwenTeamspeler
    Rommers, BasTeamspeler
    Sant, Chris van 'tTeamspeler
    Uda, FabianTeamspeler
    Valk, Max van derTeamspeler
    Visscher, DaafTeamspeler
    Vossen, PepijnTeamspeler
    Yren, Lucas vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Buijtenhuijs, RonOverige stafTeammanager
    Knegt, Jeroen deTechnische stafTrainer/coach
    Rommers, PatrickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 11:30Rohda Raalte JO13-1 - SML JO13-1JMSportpark Tijenraan
    11 mei. 09:45Excelsior '31 JO13-1 - SML JO13-1JMSportpark De Koerbelt
    18 mei. 12:00SML JO13-1JM - DZC '68 JO13-1JMSportpark De Bakenberg
  • Poulestanden SML JO13-1JM ( Divisie 4 G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO13-188003743324
    2Rohda Raalte JO13-1871031121922
    3DTS '35 Ede JO13-1JM74212852314
    4Hoogland JO13-1742134191514
    5DZC '68 JO13-1JM74211771014
    6Excelsior '31 JO13-184221511414
    7Hooglanderveen JO13-173132321210
    8Soest SO JO13-183141616010
    9WHC JO13-18224191728
    10Urk JO13-172051327-146
    11Olympia'28 JO13-1JM81161723-64
    12TVC '28 JO13-17007538-330
    13Vogido JO13-18008459-550

    Poulestanden SML JO13-1JM ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO13-176103633319
    2DTS '35 Ede JO13-1JM76012561918
    3OVC '85 JO13-174211510514
    4VDZ JO13-174031114-312
    5ST SC Westervoort/AVW ’66 JO13-173131718-110
    6DVV JO13-17115925-164
    7Bennekom JO13-271061427-133
    8AZC JO13-1JM70161135-241

    Poulestanden SML JO13-1JM ( Hoofdklasse (2e fase) B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO13-176102902919
    2De Treffers JO13-174211831514
    3RKSV Driel JO13-174121114-313
    4Voorwaarts T JO13-173131713410
    5OVC '85 JO13-1723211929
    6VDZ JO13-172231323-108
    7ESA JO13-1JM7124723-165
    8Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-17007526-210

    Poulestanden SML JO13-1JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 1 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion JO13-111004133
    2JO13-111003033
    3VIOD JO13-1JM11003123
    4Excelsior '31 JO13-111002023
    5ATC '65 JO13-111003213
    6csv Apeldoorn JO13-111001013
    7Tubantia JO13-1100123-10
    8VVOG Harderwijk JO13-1100101-10
    9Spero JO13-1100113-20
    10F.C. Ommen JO13-1100102-20
    11Quick 1888, JO13-1JM100114-30
    12SDV Barneveld JO13-1100103-30

    Poulestanden SML JO13-1JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/4 finales Groep 1 Kwartfinales )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ATC '65 JO13-111006153
    2csv Apeldoorn JO13-111005053
    3JO13-111004133
    4VIOD JO13-1JM11004313
    5Bon Boys JO13-1100134-10
    6Orion JO13-1100114-30
    7Excelsior '31 JO13-1100116-50
    8asv Dronten JO13-1100105-50

    Poulestanden SML JO13-1JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/2 finales Groep 1 Halve finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ATC '65 JO13-111007163
    2csv Apeldoorn JO13-111002203
    3JO13-110012200
    4VIOD JO13-1JM100117-60
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 apr.Hoogland JO13-1 - JO13-10 - 3
    13 apr.JO13-1 - Soest SO JO13-12 - 0
    4 apr.SML 16-1 - Notley High 16-10 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.