• sml logo sml sponsors
  • SML JO13-1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bhomer, Niels tenTeamspeler
    Boer, Jack deTeamspeler
    Buijtenhuijs, SepTeamspeler
    Essen, Noor vanTeamspeler
    Gopal, JayTeamspeler
    Hams, MaxTeamspeler
    Persoon, OwenTeamspeler
    Rommers, BasTeamspeler
    Sant, Chris van 'tTeamspeler
    Uda, FabianTeamspeler
    Valk, Max van derTeamspeler
    Visscher, DaafTeamspeler
    Vossen, PepijnTeamspeler
    Yren, Lucas vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Buijtenhuijs, RonOverige stafTeammanager
    Knegt, Jeroen deTechnische stafTrainer/coach
    Rommers, PatrickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden SML JO13-1JM ( Divisie 4 G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO13-11212006656136
    2Rohda Raalte JO13-112101142182431
    3DTS '35 Ede JO13-1JM128226295326
    4DZC '68 JO13-1JM1264229131622
    5Hoogland JO13-11163253341921
    6Soest SO JO13-1125343023718
    7Excelsior '31 JO13-1115242423117
    8Hooglanderveen JO13-1125163358-2516
    9Urk JO13-1124083147-1612
    10WHC JO13-1122462430-610
    11Olympia'28 JO13-1JM122282637-118
    12TVC '28 JO13-11210111061-513
    13Vogido JO13-1120012678-720

    Poulestanden SML JO13-1JM ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO13-176103633319
    2DTS '35 Ede JO13-1JM76012561918
    3OVC '85 JO13-174211510514
    4VDZ JO13-174031114-312
    5ST SC Westervoort/AVW ’66 JO13-173131718-110
    6DVV JO13-17115925-164
    7Bennekom JO13-271061427-133
    8AZC JO13-1JM70161135-241

    Poulestanden SML JO13-1JM ( Hoofdklasse (2e fase) B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO13-176102902919
    2De Treffers JO13-174211831514
    3RKSV Driel JO13-174121114-313
    4Voorwaarts T JO13-173131713410
    5OVC '85 JO13-1723211929
    6VDZ JO13-172231323-108
    7ESA JO13-1JM7124723-165
    8Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-17007526-210

    Poulestanden SML JO13-1JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 1 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion JO13-111004133
    2JO13-111003033
    3VIOD JO13-1JM11003123
    4Excelsior '31 JO13-111002023
    5ATC '65 JO13-111003213
    6csv Apeldoorn JO13-111001013
    7Tubantia JO13-1100123-10
    8VVOG Harderwijk JO13-1100101-10
    9Spero JO13-1100113-20
    10F.C. Ommen JO13-1100102-20
    11Quick 1888, JO13-1JM100114-30
    12SDV Barneveld JO13-1100103-30

    Poulestanden SML JO13-1JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/4 finales Groep 1 Kwartfinales )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ATC '65 JO13-111006153
    2csv Apeldoorn JO13-111005053
    3JO13-111004133
    4VIOD JO13-1JM11004313
    5Bon Boys JO13-1100134-10
    6Orion JO13-1100114-30
    7Excelsior '31 JO13-1100116-50
    8asv Dronten JO13-1100105-50

    Poulestanden SML JO13-1JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/2 finales Groep 1 Halve finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ATC '65 JO13-111007163
    2csv Apeldoorn JO13-111002203
    3JO13-110012200
    4VIOD JO13-1JM100117-60
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 meiHooglanderveen JO13-1 - JO13-10 - 19
    18 meiJO13-1 - DZC '68 JO13-1JM3 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.