• Programma

    De wedstrijden van alle teams voor de komende 7 dagen.

  • WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortVeld
    vr 02-dec. 20:00DVOV 35+1SML 35+1regulierveld 3-hoofdveld A
    vr 02-dec. 20:30SML 35+1Eldenia 35+4regulierveld 3-hoofdveld A
    vr 02-dec. 21:00Veluwezoom 35+2SML 35+1regulierveld 3-hoofdveld B
    vr 02-dec. 21:30SML 35+1VDZ 35+2regulierveld 3-hoofdveld B
    za 03-dec. 08:30SML JO11-1SKV JO11-1regulierveld 4 A
    za 03-dec. 08:30SML JO10-1Bennekom JO10-1JMregulierveld 1 B1
    za 03-dec. 08:30SML MO8-1VVO JO8-1regulierveld 1 A1
    za 03-dec. 08:30SML JO9-1DTS Ede JO9-1JMregulierveld 4a A1
    za 03-dec. 08:30SML JO8-3RKSV Driel JO8-2JMregulierveld 1 A2
    za 03-dec. 08:30SML JO13-3JMOVC '85 JO13-2regulierveld 2
    za 03-dec. 08:30ESA JO11-3SML JO11-2JMregulierveld 2 A
    za 03-dec. 08:30De Bataven JO11-2SML JO11-3JMregulierveld 1 A
    za 03-dec. 08:45SML JO14-3DVV JO14-2JMregulierveld 3
    za 03-dec. 09:00SKV JO8-1JMSML JO8-1regulierveld C-SKV B2
    za 03-dec. 09:00Fortissimo JO13-1SML JO13-2regulierveld 5-Fortissimo - Veld B
    za 03-dec. 09:45DVOV JO9-4SML JO9-3regulierveld 3-hoofdveld B1
    za 03-dec. 10:00SML JO15-2JMHoevelaken JO15-1regulierveld 1
    za 03-dec. 10:00DZC '68 JO12-2JMSML JO12-2regulierveld 3 B
    za 03-dec. 10:00RKSV Driel JO10-4SML JO10-2JMregulierveld 1 A2
    za 03-dec. 10:15SML JO13-1JMWSV JO13-1JMregulierveld 2
    za 03-dec. 10:15SML JO12-4Lienden JO12-2JMregulierveld 4 A
    za 03-dec. 10:15SML JO17-2Sportclub Groessen JO17-1JMregulierveld 3
    za 03-dec. 10:15SML JO12-3Eendracht Arnhem JO12-1JMregulierveld 4a A
    za 03-dec. 10:30DOVO JO14-1SML JO14-1regulierveld 1-DOVO
    za 03-dec. 10:30Spero JO12-1SML JO12-1regulierveld 3-Spero veld 3 B
    za 03-dec. 10:45DVOV 2SML 2regulierveld 5-DVOV
    za 03-dec. 11:00OSC JO8-5SML JO8-4regulierveld C A1
    za 03-dec. 11:30Elsweide JO8-1SML JO8-2regulierveld 2 B1
    za 03-dec. 11:30Albatross JO14-1SML JO14-2JMregulierveld 2
    za 03-dec. 11:30Eldenia JO9-1SML JO9-2regulierveld 1 A1
    za 03-dec. 12:00SML JO15-1sv O.S.S. 1920 JO15-1JMregulierveld 2
    za 03-dec. 12:00SML JO16-1Jonathan JO16-1regulierveld 1
    za 03-dec. AFGELASTRKHVV JO15-3SML JO15-3regulierveld A
    za 03-dec. 12:30SML JO16-3DZC '68 JO16-2JMregulierveld 3
    za 03-dec. 12:45GSV '38 JO17-1JMSML JO17-3regulierveld 1
    za 03-dec. 12:45DVV JO19-3SML JO19-5regulierveld 2
    za 03-dec. 13:00SDV Barneveld JO16-1SML JO16-4regulierveld 6
    za 03-dec. 14:00SML JO16-2Redichem JO16-1regulierveld 2
    za 03-dec. 14:00SML JO17-1SKV JO17-1JMregulierveld 1
    za 03-dec. 14:30ESA JO19-2SML JO19-3regulierveld 7
    zo 04-dec. 10:30SML 3SDZZ 4regulierveld 1
    zo 04-dec. 14:00SML 1Gendringen 1regulierveld 1
    ma 05-dec. 19:00SML JO19-3Elsweide JO19-1regulierveld 2
    wo 07-dec. 20:30SML JO19-1DOVO JO19-1regulierveld 1